691 476 322 / poczta@inter-serwis.pl

Informacje o firmie

Firma INTER SERWIS powstała w 2005 roku z myślą o klientach ceniących sobie czas, dobrą jakość produktów oraz wysoki standard oferowanych przez nas usług.

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem w zakresie instalacji teletechnicznych i instalacji elektrycznych. W swojej ofercie posiadamy również kasy fiskalne, terminale płatnicze oraz system lokalizacji pojazdów. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, poparte regularnie powiększającym się gronem stałych Klientów reprezentujących różne potrzeby i różne branże. Sprostaliśmy ich wymaganiom.

Jesteśmy solidnym partnerem dla Państwa biznesu gdyż głęboko wierzymy, że jakość oferowanych produktów i usług jest najważniejsza. To właśnie ona pozwala nam rozwijać korzystną współpracę i budować wzajemne zaufanie. Serdeczne i ludzkie zasady współpracy, otwartość i życzliwość – wszystko to spotkają Państwo przy każdym kontakcie z naszą firmą. Niezależnie od tego czy reprezentują Państwo gospodarstwo domowe, czy tez prowadzą Państwo małą firmę lub dużą korporacje, nasza oferta będzie dopasowana dokładnie do Państwa potrzeb.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zadowolenie Klientów jest podstawowym czynnikiem, który składa się na sukces naszej firmy. Tworzenie i oferowanie nowoczesnych produktów i usług, jak również proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe to kolejne istotne elementy naszej filozofii działania.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami prosimy o kontakt w celu zaprezentowania szczegółowej oferty.

Fachowa Obsługa

Wieloletnie Doświadczenie

Gwarancja Jakości