Stacje ładowania samochodów Mogilno

Stacje ładowania samochodów Mogilno – obsługa klientów indywidualnych i firm

Ekologiczne rozwiązania coraz częściej wykorzystywane są w naszym społeczeństwie. Na rynku pojawia się coraz większa ilość elektrycznych samochód. Wymaga to montażu coraz większej ilości stacji ładowania samochodów Mogilno. Nasza firma Inter-Serwis zajmuje się instalacją stacji ładowania pojazdów – wewnętrznych i zewnętrznych. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz dla firm. Montaż stacji ładowania samochodów przez naszych specjalistów sprawia, że są one w pełni bezpieczne oraz niezwodne w funkcjonowaniu.
Mogilno stacje ładowania samochodów

Instalacja stacji ładowania samochodów – prace montażowe

Instalacja stacji ładowania samochodów Mogilno to nie lada wyzwanie. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do zakresu prac montażowych naszych pracowników należy:
  • okablowanie pod ładowarkę,
  • montaż ładowarki,
  • podłączenie ładowarki do prądu.
Po przeprowadzeniu montażu ładowarki nasi pracownicy przeszkalają osoby z niej korzystające. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. W swojej ofercie posiadamy również serwis stacji ładowania.
Stacje ładowania samochodów Mogilno

Usługi na najwyższym poziomie

Usługi świadczone przez naszą firmę wykonywane są na najwyższym poziomie. Stacje ładowania samochodów Mogilno oferujemy dla osób indywidualnych oraz dla dużych inwestorów. W swojej ofercie posiadamy również systemy monitoringu przemysłowego, systemy sygnalizacji włamania, sieci komputerowe LAN, systemy przyzywowe, systemy telewizji kablowej, instalacje fotowoltaiczne i wiele innych. Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń fiskalnych, terminali płatniczych, pomp ciepła oraz ładowarek do samochodów elektrycznych. Stawiamy na sprawdzonych producentów sprzętów i nowoczesnych technologii. Nasze zlecenia wykonywane są na najwyższym poziomie, a wszystko to za sprawą wykwalifikowanej kadry. Stacje ładowania samochodów Mogilno – wybierz niezawodne rozwiązania naszej firmy. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj. Zapraszamy.

Jesteś z Mogilna? Już dziś skorzystaj z darmowej oferty

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym ekspertem