Ładowarki samochodowe Gniezno

Ładowarki samochodowe Gniezno – oferta nie tylko dla firm

Ładowarki samochodowe Gniezno do samochodów elektrycznych coraz częściej montowane są nie tylko w różnych miejscowościach, ale decydują się na nie również klienci indywidualni. Posiadacze aut elektrycznych coraz częściej decydują się na zakup ładowarek samochodowych. Nasza firma Inter-Serwis zajmuje się instalacją ładowarek samochodowych – wewnętrznych i zewnętrznych. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz dla firm. Montaż stacji ładowania samochodów przez naszych specjalistów sprawia, że są one w pełni bezpieczne oraz niezwodne w funkcjonowaniu.
Ładowarki samochodowe Gniezno

Instalacja stacji ładowania samochodów – prace montażowe

Instalacja ładowarki samochodowej Gniezno to nie lada wyzwanie. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do zakresu prac montażowych naszych pracowników należy:
  • okablowanie pod ładowarkę
  • montaż ładowarki,
  • podłączenie ładowarki do prądu.
Po przeprowadzeniu montażu ładowarki nasi pracownicy przeszkalają osoby z niej korzystające. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. W swojej ofercie posiadamy również serwis stacji ładowania.
Gniezno ładowarki samochodowe

Usługi na najwyższym poziomie

Usługi świadczone przez naszą firmę wykonywane są na najwyższym poziomie. Ładowarki samochodowe Gniezno oferujemy dla osób indywidualnych oraz dla dużych inwestorów. W swojej ofercie posiadamy również systemy monitoringu przemysłowego, systemy sygnalizacji włamania, sieci komputerowe LAN, systemy przyzywowe, systemy telewizji kablowej, instalacje fotowoltaiczne i wiele innych. Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń fiskalnych, terminali płatniczych, pomp ciepła oraz ładowarek do samochodów elektrycznych. Stawiamy na sprawdzonych producentów sprzętów i nowoczesnych technologii. Nasze zlecenia wykonywane są na najwyższym poziomie, a wszystko to za sprawą wykwalifikowanej kadry. Ładowarki samochodowe Gniezno – wybierz niezawodne rozwiązania naszej firmy. Zapoznaj się z ofertą i skorzystaj. Zapraszamy.

Jesteś z Gniezna? Już dziś skorzystaj z darmowej oferty

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym ekspertem